Zapisz się na BEZPŁATNY WEBINAR

3 BŁĘDY

– dlaczego Twoje dziecko trudno i długo zasypia i budzi się często w nocy

12 maja 2023 (piątek)
godz. 20:30-22:00

.

WYŚPIJ się w końcu! Ty i Twoje dziecko.

3 bledy dlaczego dziecko budzi się w nocy

Webinar dla rodziców dzieci od 4-36 miesięcy.

Czy to o Twoim dziecku?

 • Zasypia na piersi, butelce, lulane na rękach, skacząc na piłce?
 • Ma wiele pobudek w nocy, bo budzi się co 1,5-2 godziny?
 • Musi mieć w nocy non stop pierś w buzi?
 • Przed każdą drzemką i snem nocnym płacze, krzyczy i wygina się?
 • Ledwo wypadnie smoczek i już pobudka?
 • Każdy jego sen to walka?
 • Śpi na drzemkach 20, max 40 minut?

Czy to o Tobie?

 • Jesteś zmęczona, sfrustrowana i nie masz cierpliwości?  
 • Jesteś całe dnie sama z dzieckiem, bo mąż/partner dużo pracuje?
 • Jesteś rozdrażniona i czujesz się jak więzień własnego dziecka?
 • Nie masz nawet godziny czasu dla siebie
 • Nie możesz porozumieć się z mężem? Głodny człowiek to zły człowiek, a „niewyspany i zmęczony to wściekły”.
 • Nie masz czasu na ciepły prysznic, bo tylko Ty możesz uśpić dziecko?

Jeśli TAK, TO ten darmowy webinar 3 błędy – dlaczego Twoje dziecko trudno i długo zasypia i budzi się często w nocy jest dla Ciebie!

Nie odkładaj wysypiania się na wieczne nigdy. Za parę lat (a nawet miesięcy), będziesz wrakiem człowieka. Wyśpij się w końcu. To się da zrobić i czasem wystarczą drobne zmiany, o których większość rodziców nie wie, bo nie ma tego w „podręczniku urodzenia dziecka”.

Przestaniesz popełniać podstawowe błędy, będziesz miała więcej spokoju i czasu dla siebie.

Tak, jak Karolina, mama 12 miesięcznego synka: Nawet nie wiesz jak my się cieszymy i jak bardzo Ci jesteśmy wdzięczni. Tak niewiele trzeba było zmienić… i co najważniejsze dla mnie, wszystko w zgodzie z dzieckiem i bez histerycznego płaczu. Dziękujemy Karola :*

Albo Magda, mama 13-miesięcznej córki: U nas największym problemem były pobudki nocne, które się skończyły w dniu, kiedy wprowadziliśmy Twoje pierwsze wskazówki. Lepiej śpimy i dzięki temu nie cierpią nasze rodzinne relacje. To była dla nas ogromna ulga, takie proste i drobne rzeczy, a tyle potrafią zmienić. Dziękuję jeszcze raz, w końcu czuję, że ogarniam ten chaos, jakim jeszcze niedawno było nasze życie.

Czas to zmienić! Już najwyższa pora. Nie czekaj aż samo minie, nie czekaj aż dziecko wyrośnie. Piszą do mnie mamy 6-latków, że ich dzieci kilka razy budzą się w nocy, co potwierdza, że samo nie mija, a wręcz może trwać latami. Oszczędź tego sobie i dziecku.

Podczas darmowego webinaru „3 błędy rodziców przy usypianiu” dowiesz się co powoduje, że Twoje dziecko ma tak wiele pobudek w nocy, co możesz zrobić, by je zmniejszyć o jedną lub dwie oraz jak przyspieszyć zasypianie malucha.

Posłuchaj o efektach współpracy z Pauliną, gdy jej synek miał 6 miesięcy. 

Myślałam, że to chyba nie wyjdzie, bo dziecko zasypia usypiane na rękach i jest to mało realne by zasypiało samo. Dziś przygotowywałam się z Tobą na ten wywiad patrząc w kamerkę, jak mój syn spokojnie i bez płaczu zasypia – mówi Paulina.

CO ZYSKASZ PO WEBINARZE?

TO NIE BĘDZIE KOLEJNY RAZ, kiedy usłyszysz „odłóż dziecko do łóżeczka, jak się wypłacze to zaśnie”. Poznasz triki, dzięki którym rodzice nazywają mnie „Czarodziejką od snu dzieci”.
Dodatkowo na darmowym webinarze „3 błędy – dlaczego Twoje dziecko trudno i długo zasypia i budzi się w nocy”:

darmowy webinar

3 BŁĘDY

- dlaczego Twoje dziecko trudno i długo zasypia i budzi się często w nocy

12 MAJA

ONLINE

link otrzymasz po zapisie

20:30

ok 90 min

zaczyna się za:

WIADOMOŚCI OD MAM PO NASZEJ WSPÓŁPRACY

PREZENTY

DLA WSZYSTKICH ZAPISANYCH

Do wszystkich zapisanych osób przed szkoleniem wyślę listę ułatwiająca prowadzenie notatek i wdrażanie zaproponowanych rozwiązań. Dzięki niej zwiększysz swoje szanse na przespane noce!

DLA OSÓB OBECNYCH NA ŻYWO, KTÓRE ZOSTANĄ DO KOŃCA

Jeśli będziesz na żywo i zostaniesz ze mną do końca otrzymasz tabelę, uwzględniającą wiek dziecka i ilość drzemek, dzięki której będą już mogły dziać się cuda, tak jak u Patrycji i jej  8 miesięcznej córki (zobacz jaką wiadomość otrzymałam). ➡️⬇️

DLA OSÓB OBECNYCH NA ŻYWO

To będzie dzień otwarcia drzwi do programu sennego wsparcia, który w łatwy sposób doprowadzi Cię do stabilniejszego i prawidłowego rozwoju dziecka, odpoczynku, czasu dla siebie, braku stresu związanego z usypianiem dziecka oraz radości z macierzyństwa. To będzie najkorzystniejszy moment by do niego dołączyć.

PROWADZĄCA WEBINAR

Karolina Hyjek z synem

Mam na imię Karolina i jestem mamą 6-letniego Radośnika oraz 3-letniej Śmieszki. Mówią o mnie „Czarodziejka od snu dzieci”. Uczę mamy, jak móc napić się ciepłej kawy oraz obejrzeć serial na Netflixie, gdy dzieci już śpią.

Nauczę Cię, jak kłaść dziecko spać by nie budziło się wiele razy w nocy, nawet jeśli teraz karmisz je piersią, podajesz w nocy smoczek, albo od 2 lat nie przespałaś ciągiem 3h. Przestaniesz być niewolnikiem własnego dziecka i to bez wyrzutów sumienia.

Robię to, bo chciałabym widzieć więcej wyspanych, pełnych radości matek. By miały kurze łapki od głupich min robionych do dziecka, a nie wory pod oczami po pobudce rano. Mam bzika na punkcie dobrego snu dziecka, tak aby macierzyństwo było fajniejsze, bo i mama wyspana. Wiem też, że często nieświadomie popełniamy błędy, które później prowadzą do frustracji, zmęczenia, wykopania męża z własnego łóżka do salonu. To wielka szkoda, bo cała rodzina traci. A można nauczyć dziecko by spało dobrze, było wypoczęte i szczęśliwe. Bez wypłakiwania się czy braku reakcji na jego potrzeby. By przez chwilę mogło pobawić się samo, a nie jęczeć cały dzień w ramionach mamy.

Mamy, które ze mną współpracują początkowo marzą o 2-3h przespanych ciągiem, co nierzadko udaje nam się podwoić w ciągu 2 tygodni.

Zacznij w końcu spać dłużej, zacznij mieć wolne wieczory, skończ z byciem niewolnikiem własnego dziecka.

ZAPISZ SIĘ NA DARMOWY WEBINAR

3 błędy – dlaczego Twoje dziecko trudno i długo zasypia i budzi się często w nocy 
⬇️⬇️⬇️

Zapraszam serdecznie!

.