Zmniejsz ilość pobudek w nocy,

skróć czas zasypiania

i miej choć godzinę dziennie dla siebie.

4-tygodniowy program SPOKOJNY SEN, dla rodziców dzieci od 4-36 miesięcy, w którym przeprowadzę Cię krok po kroku, za rękę, do przespanych nocy, wolnych wieczorów oraz radości z macierzyństwa.
Już wkrótce II edycja.
⬇️⬇️ Zapisz się na listę oczekujących ⬇️⬇️
Nabór jest zamknięty, kolejna edycja po wakacjach.
.
Do programu możesz dołączyć jeszcze przez:

Marzysz by w końcu się wyspać i zacząć cieszyć się macierzyństwem. Chcesz by jeszcze przed wakacjami zaczęła się dziać magia?

Czy w Twojej głowie są również te myśli:

Posłuchaj historii Pauliny, mamy 11,5 miesięcznego Adasia:

Sytuacja była u nas tragiczna. Spałam może 3h na dobę. „Młody zasypiał bujany w wózku, budził się za pół godziny, zasypiał przy piersi i budził się co pół godziny, co godzinę. Adaś spał max. 3h w nocy. Podczas jego drzemki nigdzie się nie mogłam ruszyć, ani do toalety, ani nie mogłam czegokolwiek zrobić.

Niby wiesz co masz zrobić, a to i tak nie działa. To tak jakbyś miała mąkę, jajka i mleko, ale nikt Ci nie powiedział, jak zrobić z tego naleśniki.

A ja Cię tego nauczę. Pokażę Ci, jak sprawić by cała rodzina dobrze spała.

Wprowadźmy właściwe nawyki senne Twojego dziecka. Razem.

Tu nie chodzi o sam akt zaśnięcia. To system naczyń połączonych, wiele elementów, które razem dadzą oczekiwany efekt. Zapomnij o "zostaw niech się wypłacze, to zaśnie". Rodzic jest po to by wspierać dziecko w zmianach.

4-tygodnie programu Spokojny Sen to:

 • Tydzień 1: Podstawy i najważniejsze informacje dotyczące snu dziecka.
 • Tydzień 2: Rytuały wspomagające sen i funkcjonowanie Twojego dziecka.
 • Tydzień 3: Przygotowanie, drzemki, pobudki nocne.
 • Tydzień 4: Pułapki, nauka samodzielnego zasypiania (bez wypłakiwania dziecka).

To wszystko znajdziesz w 4-tygodniowym programie wsparcia Spokojny Sen. Choć to tylko mały skrawek. Bo wsparcie, podpowiedzi, moje prowadzenie krok po kroku, zaplecze wspierające i siła grupy są bezcenne.

Wyobraź sobie, jak może wyglądać Twoje macierzyństwo już za miesiąc, po zakończeniu programu Spokojny Sen:

Naucz dziecko spać. We własnym tempie, odpowiadając na jego potrzeby, bez pozostawiania do wypłakania. Zrób dziś ten pierwszy krok, by zacząć w końcu przesypiać noce.

Co mówią mamy biorące udział w I edycji programu Spokojny Sen

5/5

Program daje jasny obraz, bardzo szczegółowy na dany problem i kilka opcji na rozwiązanie. Nikt nie zostaje bez odpowiedzi. Każde pytanie ma odpowiedz. Mało tego, bo webinar i możliwość dodania postu na grupie w każdej chwili i z każdym problemem to coś co ułatwia i rozwiewa szybko wątpliwości, ponieważ odpowiedzi są bardzo szybko. Sukcesami też można się chwalić a nawet trzeba, bo podbudowują innych uczestników. Uczestnicy są mili dla siebie, wspierają i rozumieją cię. Cierpliwość i uprzejma konsekwencja to jedyny klucz na sukces. Już Cię poleciłam 😜❤️

Asia
Asia, mama Aleksandra 4,5 msc
5/5

Bez chwili zastanowienia polecam świetny program prowadzony przez Karolinę Hyjek Akademia Snu Dziecka, bo dzięki niemu nasze dziecko zdecydowanie nie tylko lepiej śpi, łatwiej zasypia, ale przede wszystkim jest bardziej pogodna, więcej się śmieje, ma więcej sił i chęci na zabawę i nie jest tak zmęczona i przemęczona jak przed przystąpieniem do programu.

Magda
Magda, mama Wiktorii 7 msc
5/5

Jestem mamą, która jest bardziej świadoma tego jak mogę wspierać sen dziecka w sposób zgodny ze sobą i dzieckiem. Mam w nocy kilka godzin snu ciągiem, co wcześniej było niemożliwe. Mogę zjeść spokojnie śniadanie w czasie kiedy moje dziecko się bawi. W dzień, kiedy córka ma 2h drzemki mogę wypić kawę i zrobić coś dla siebie. „Efektem ubocznym” jest pomoc w odpieluchowaniu syna.

Iwona
Iwona, mama Basi 8 msc i Józia 2l 9 msc (jednego z bliźniaków)

Przed programem mamy często pisały tak: „płaczliwy, marudny, zasypia przez godzinę, śpi 20 minut, częste pobudki i karmienia w nocy”.

Przeczytaj sama (najedź myszką by zatrzymać), co mówią mamy po programie Spokojny Sen:

CHODŹ ZE MNĄ!

WEŹ UDZIAŁ W PROGRAMIE "SPOKOJNY SEN" I ZACZNIJ PRZESYPIAĆ NOCE.

Co będziemy robić?

W 4 tygodnie zmniejsz ilość pobudek w nocy, skróć czas zasypiania i uzyskaj godzinę dziennie dla siebie.

Wraz z innymi mamami, takimi jak Ty będziemy szły ramię w ramię wprowadzając poszczególne wskazówki.
Program jest skierowany do rodziców dzieci w wieku od 4 miesięcy do 3 lat i jego poszczególne elementy będą dostosowane do wieku dziecka.
W każdym module otrzymasz konkretne wskazówki i działania do wdrożenia (1 moduł = 1 tydzień). 
Podczas sesji merytorycznych (1x w tygodniu) będę mówić co zmienić i na co zwrócić uwagę. A podczas dodatkowych sesji Pytań i odpowiedzi będziesz mogła skonsultować ze mną Waszą obecną sytuację lub zadać pytanie na przyszłość.

Przeprowadziłam już ponad 730 rodzin przez ten proces.

Dołączyć możesz tylko do 20 maja.

takie efekty miały uczestniczki po I tygodniu programu

Moduł 1
Terminy spotkań: 23.05 (wt) i 25.05 (czw)
 • Dowiesz się, jakie są przyczyny pobudek dzieci i ich krótkiego snu.
 • Stworzysz właściwe skojarzenia do snu Twojego dziecka.
 • Unikniesz błędów rodziców utrwalających regresy oraz utrudniających wprowadzenie zmian.
 • Przygotujesz odpowiednie miejsce i warunki do snu dla Twojego dziecka.
Moduł 2
Terminy spotkań: 30.05 (wt) i 01.06 (czw)
 • Stworzysz wyciszającą atmosferę wieczorną.
 • Przygotujesz kolację wspierającą sen i wyciszenie Twojego dziecka.
 • Utrwalisz odpowiednie zachowania.
Moduł 3
Terminy spotkań: 05.06 (pon)* i 07.06 (śr)
 • Dowiesz się, jak się odpowiednio przygotować do nauki samodzielnego zasypiania.
 • Odkryjesz optymalne podejście do drzemek.
 • Określisz właściwe karmienia w nocy.
 • Oddzielisz karmienie do zaśnięcia.
* prawdopodobnie, do ustalenia
Moduł 4
Terminy spotkań: 13.06 (wt) i 15.06 (czw)
 • Wprowadzisz naukę samodzielnego zasypiania (bez wypłakiwania się dziecka).
 • Zabezpieczysz się przed pułapkami.
 • Dowiesz się o medycznych przeszkodach dobrego i długiego snu

Przygotujesz plan działania na każdy etap zmian, który co tydzień będziesz mogła konsultować i korygować.
Podpowiem, jakie wykonać badania albo na co zwrócić uwagę, by wykluczyć medyczne trudności w śnie dziecka.
Wspólnie będziemy analizować Waszą drogę i dopasowywać do potrzeb, jakie obecnie jako rodzina macie.

Sen ma się kojarzyć z czymś przyjemnym i miłym, więc będziemy pracować nad procesami pełnymi miłości i czułości do dziecka.

Cześć, chciałam się pochwalić, że dzięki Tobie dłużej śpimy 🙂 Przez szczepienia i wyjazdy męża trochę odkładałam naukę zasypiania, jednocześnie pilnując tego na co zwracałaś uwagę. I tak przez dłuższy czas, kiedy czekałam na dogodny moment na naukę. I po jakimś czasie zorientowałam się, że w zasadzie młody zasypia już sam, po wskazówkach, które wprowadziłam gdzieś mimochodem. Nie licząc sytuacji wyjątkowych – mamy jedną pobudkę na karmienie. Wiadomo, nie każdego dnia drzemki wyglądają pięknie, ale odczuwamy już mega dużą poprawę 🙂 Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam!

Agnieszka, mama Adasia 4m

Kiedy?

STARTUJEMY 23 maja

Po raz pierwszy na żywo spotkamy się 23 maja. Ale… Po 12 maja otrzymasz dostęp do grupy i pierwszej części modułu pierwszego. Wskazówki możesz zacząć wprowadzać już od następnego dnia. 

Na żywo będziemy się spotykać 2 razy w tygodniu. We wtorki o godzinie 10:30 – 12:00. Będę omawiać poszczególne elementy, które będą wpływać na dobry sen Twojego dziecka. Oczywiście w czasie tych spotkań na żywo możesz zadawać pytania.
W czwartki o godz. 10:30 spotykamy się na 30-60 min. dodatkowych sesji Pytań i Odpowiedzi. Czyli przekładamy teorię na Twoją sytuację. Możesz zadać pytanie na żywo lub wcześniej na grupie. Jeśli nie możesz być na żywo – możesz odtworzyć nagranie.

Wszystko będzie się działo w zamkniętej grupie na Facebooku. Materiały będą pogrupowane w plikach i będziesz mogła odhaczać obejrzany/przerobiony materiał.

W grupie masz cały czas dostęp do nagrań, które możesz odtwarzać dowolną ilość razy i w dowolnym momencie.

Ja również jestem aktywna na grupie przez 4 tygodnie i wspieram Cię, gdy masz pytania, wątpliwości czy potrzebujesz coś przegadać. Masz ze mną kontakt w tym czasie.

Omawiamy cały szereg zagadnień związanych ze snem dziecka, począwszy od odłączenia skojarzenia ssania od spania, poprzez odpowiednie przygotowanie, warunki do snu, aż po naukę samodzielnego zasypiania, bez wypłakiwania się dziecka.

Dodatkowo otrzymujesz bonus: nagranie warsztatu „Zadbaj o swój spokój zanim zadbasz o sen dziecka”. To 30 min. praktycznych warsztatów, które zadbają o Twoje dobre samopoczucie i zszargane nerwy. Przygotowałam je wraz z Agnieszką Wyrembak ze Skarby Jogi dla Dzieci. Ćwiczenia są proste i szybkie i wykonasz je wraz z dzieckiem. 

Poprowadzę Cię przez wszystkie zakamarki zmiany nawyków do snu Twojego dziecka.

To może być Twoje nowe macierzyństwo

 • Mogę pouczyć się angielskiego, poczytać książkę, zacząć pisać doktorat.
 • Ze spokojem spędzam wieczór z mężem.
 • Mam siłę i zdrowie na normalne funkcjonowanie.
 • Mogę na spokojnie ściągnąć mleko i pomyć wszystkie akcesoria –> mam czas.
 • Z większym spokojem ducha idę do sklepu, kosmetyczki.
5/5

Nie noszę, nie bujam, nie skaczę na piłce. Noce się zdecydowanie polepszyły. Bałam się że to się nie uda. Teraz Henio zasypia sam w łóżeczku, jest uśmiechnięty i wyspany 🙂 Cenię sobie przede wszystkim Twoją otwartość. Nie wstydziłam się zadawać „głupich” pytań. Jasne omówienie krok po kroku wszystkiego. Nikt za bardzo nie wie, że dziecka trzeba nauczyć spać, nauczyć łączyć cykle snu. Jestem najszczęśliwsza mamą Henia, a przede wszystkim wyspaną mamą i za to bardzo dziękuję Karolina.

AgaT
Agnieszka, mama Henia 10 msc
5/5

Dałaś wsparcie i skonkretyzowany plan działania. Jako położna, która całym sercem wspiera wyłączne karmienie piersią, […] uważam, że propagowana powinna być wiedza o bezpiecznym, regenerującym i prawidłowym śnie dziecka, bo to absolutnie się nie wyklucza, a wręcz może uzupełniać! Poleciłabym wszystkim, którzy chcieliby, żeby ich rodzicielstwo było maksymalnie wypełnione radością, a jak najmniej zmęczeniem i frustracją. I przede wszystkim mamom karmiącym piersią, a już zwłaszcza kobietom w ciąży, które planują takie karmienie, aby od samych początków było ono dla nich sposobem na bliskość i spełnienie macierzyńskich marzeń, a nie udręką i wyrzeczeniem.

Marysia Z
Marysia, mama Szymona 7 msc
5/5

Moim zdaniem wszystko robiłam dobrze, a Ty pomogłaś mi zauważyć, jakie błędy popełniałam. Dzięki Tobie osiągnęłam rzetelny obraz cyklu dnia i nocy mojej córki, na co powinnam zwrócić uwagę, aby pomoc jej i sobie. Bardzo cenię sobie też swobodną rozmowę oraz pozyskanie istotnych informacji.

Wiola, mama Henia 19 msc Olivii

Otrzymujesz:

Spokojny Sen

 • 4 tygodnie po 2 spotkania w tygodniu na żywo:
  • 1×90 minut (spotkanie merytoryczne)
  • 1×30-60 minut (sesja Pytań i Odpowiedzi)
 • 4 tygodnie codziennej obecności i wsparcia Czarodziejki od snu na zamkniętej grupie na Facebooku
 • 9 miesięcy dostępu do grupy na Facebooku oraz do NAGRAŃ WSZYSTKICH SPOTKAŃ.
 • Karty pracy, które motywują do działania i proszawdzą w odpowiednim kierunku.
 • Dodatkowo bonus o wartości 99 zł, nagranie warsztatu: „Zadbaj o swój spokój zanim zadbasz o sen dziecka

Standardowa cena tylko za 8 godzin konsultacji ze mną (całość w programie) to ponad 1ooo zł. Wsparcie w procesie wdrażania zmian jest bezcenne. Tylko teraz oszczędzasz ponad 700 zł.

Twoja inwestycja w cały program "Spokojny Sen" to tylko:

297

Czy wiesz, że?

 • Niemowlę, które ma niewystarczającą ilość snu na dobę wykazuje zniechęcenie do poznawania i ćwiczenia nowych umiejętności, jest marudne i brakuje mu chęci do rozszerzania diety?
 • Dziecko, którego sen jest przerywany i trwa za mało może mieć trudności poznawcze, problemy psychiczne i mniejszą ilość substancji szarej w niektórych regionach mózgu?
 • W czasie snu mózg malucha intensywnie pracuje, tworząc nowe połączenia nerwowe, aktualizując nowo wyuczone umiejętności i odpowiednio jest „szufladkując”. 
 • W czasie snu wytwarza się hormon wzrostu, a układ odpornościowy buduje swoją twierdzę przed bakteriami i chorobami.
 • Dzieci, które są wyspane i wypoczęte mają wyższy próg bólu (lepiej znoszą np. ząbkowanie), rzadziej chorują, są mniej marudne, bardziej skore do samodzielnej zabawy i nie mają tendencji do otyłości.

Dla kogo ten program nie jest?

O mnie

Karolina Hyjek z synem

Cześć.
Mam na imię Karolina i jestem mamą 6-letniego Radośnika oraz 3-letniej Śmieszki. Mówią o mnie „Czarodziejka od snu dzieci”. Uczę mamy, jak móc napić się ciepłej kawy oraz obejrzeć serial na Netflixie, gdy dzieci już śpią.

Nauczę Cię, jak kłaść dziecko spać by nie budziło się wiele razy w nocy, nawet jeśli teraz karmisz je piersią, podajesz w nocy smoczek, albo od 2 lat nie przespałaś ciągiem 3h. Przestaniesz być niewolnikiem własnego dziecka i to bez wyrzutów sumienia.

Mamy, które ze mną współpracują początkowo marzą o 2-3h przespanych ciągiem, co nierzadko udaje nam się podwoić w ciągu 2 tygodni.

Dlaczego 4-tygodniowy program wsparcia sennego?

Przepracowałam ponad 1 300 godzin wspierając rodziców w zakresie snu ich dzieci. Chciałabym widzieć więcej wyspanych, pełnych radości matek. By miały kurze łapki od głupich min robionych do dziecka, a nie wory pod oczami po pobudce rano. Mam bzika na punkcie dobrego snu dziecka, tak aby macierzyństwo było fajniejsze, bo i mama wyspana. Wiem też, że często nieświadomie popełniamy błędy, które później prowadzą do frustracji, zmęczenia, wykopania męża z własnego łóżka do salonu. To wielka szkoda, bo cała rodzina traci. A można nauczyć dziecko by spało dobrze, było wypoczęte i szczęśliwe. Bez wypłakiwania się czy braku reakcji na jego potrzeby. By przez chwilę mogło pobawić się samo, a nie jęczeć cały dzień w ramionach mamy.

Stworzyłam ten program, bo dostaję mnóstwo zapytań o pomoc od niewyspanych rodziców, głównie mam. Często czas oczekiwania na spotkanie to 3 tygodnie. Nie jestem w stanie pomóc wszystkim indywidualnie. Dlatego w tym programie daję Ci, aż 4 tygodnie sennego wsparcia. Żebyś wiedziała, czy idziesz w dobrym kierunku, żeby wyciągnąć Cię z dołka, gdy jest chwila zwątpienia, żebyś w grupie poczuła, że nie jesteś sama!

Wiem, jak wsparcie po konsultacji jest ważne i dlatego jestem do Twojej dyspozycji w najgorętszym czasie wprowadzania zmian.

Start: 23 maja

Koniec: 15 czerwca

Czas trwania: 4 tygodnie

Gdzie: online, na grupie na Facebooku

Inwestycja: 297 zł (wystawiam faktury)

Oczekiwania uczestników

Ponad 82% ankietowanych oceniło program Spokojny Sen jako zdecydowanie lepszy lub rewelacyjny.

Dodatkowo, na zakończenie programu blisko 80% ankietowanych miało ukończone ponad 80% materiałów.

ilośc przerobionego materiału

Jesli przeczytałaś już cały internet, zrobiłaś wszystko, a nadal nie jest tak jak byś chciała, to może brakować tego jednego puzzla, którego nie jesteś świadoma.

I nie będę oszukiwać. Samo się nie zadzieje. Potrzeba pracy i zdecydowania rodzica.

Zobacz co mówią inne wyspane już mamy

Nazywamy to z mężem cudem!!! Moja Pola na dniach 11 msc, cyckocholik taki, że nawet taty nie akceptowała, drzemki z piersią w buzi, spanie nocne to samo. Ukradkiem wychodziłam z pokoju, ale z ręką na sercu dopóki się na stałe przy niej nie położyłam to potrafiła się budzić 15-20 razy w ciągu 4 godzin, w nocy trylion pobudek.
Robiłam, jako żywy smoczek.

Napisałam do Karoliny Hyjek. Minął raptem tydzień od wdrożenia w życie wszystkich wskazówek. I co?

Aktualnie moje dziecko zasypia bez piersi, do snu kładzie ją mąż trwa to max. 10 min, w nocy śpi ciągiem od 22:30-5:45 rano, a co najlepsze śpi w swoim łóżeczku, a dotychczas tylko między nami, bo łóżeczko jakby parzyło żywym ogniem. Sama byłam dość sceptycznie nastawiona, ale byłam w tak złym stanie psychicznym, że nie miałam nic do stracenia!

Ogrom istotnej wiedzy, jaką otrzymałam i wspólnie z mężem wdrożyliśmy w życie, sprawił, że zaczynam czuć, że żyję.
Córka nie zostawała sama do wypłakania i padnięcia ze zmęczenia.
Do tej pory się karmimy, ale potrafi zasnąć bez piersi, śpi w swoim łóżeczku i nie budzi się pierdylion razy w nocy!

Ola, mama Poli 11m

Tak napisała Asia przed rozpoczęciem programu Spokojny Sen:

 • „Ogarnia mnie czarna rozpacz i z tej frustracji płaczę„.
 • „Usypianie jej w dzień wykończy nawet papieża„.
 • „Daje mi to w kość psychicznie„.
 • „Z każdej drzemki pobudka jest po 25 minutach”.
AsiaK_przed (1)
??????????

A tak napisała Asia po tygodniu:

 • „Pierwsza drzemka 2h, a nawet 2h20 i dwie kolejne po 1h i to wszystkie w łóżeczku. Sama nie dowierzam”.
 • Wyeliminowaliśmy smoczek„.
 • „Sen nocny trwa od 19:30-6:45 i 2 pobudki na karmienie”.
 • „Takie dni dają mi ogrom motywacji, której potrzebowałam”.
 • „W czasie drzemek zdążyliśmy z mężem posprzątać całe mieszkanie, aż zapytał czy nie jest chora”. „Innym razem zdążyłam zrobić 2 ciasta, wypić kawę i nie wiem co dalej ze sobą zrobić„. 
 • Asia dodała jeszcze w wiadomości do mnie: „Chciałam podziękować za to co zrobiłaś dla naszej rodziny i przede wszystkim mojego zdrowia psychicznego„.
AsiaK_po

Ile warte jest dla Ciebie Twoje zdrowie (psychiczne), zdrowie Twojego dziecka i całej rodziny?

Masz wątpliwości? Porozmawiaj ze mną!

"Zależy mi na bliskości z dzieckiem".

To jest nas co najmniej dwie. Nie zamierzam zabierać tej bliskości, a wręcz przeciwnie będę Cię do niej zachęcać. Będziemy tak wyczerpywać potrzeby dziecka przed snem, byś nie musiała tego robić w nocy.

"Nie chcę zostawiać dziecka do wypłakania".

Nie polecam żadnych metod na wypłakanie. Nie zostawiamy dziecka z jego emocjami bez wsparcia. 
Ja wręcz zachęcam do czułości i bliskości.

"A kiedyś to nie było potrzeby takich nauk".

Kiedyś to było kilka pokoleń wychowujących dzieci i mama mogła odpocząć, korzystając z pomocy innych. Kiedyś też nie reagowano na płacz dziecka w nocy… Kiedyś też dzieci jeździły w samochodach bez fotelików. Nauka idzie do przodu, ludzie wykonują coraz więcej badań i wiele się zmienia.

"Poczekam, aż moje dziecko samo wyrośnie".

Nie musisz czekać z wysypianiem się na wieczne nigdy. To nie jest tak, że mija magiczna granica i nagle dziecko będzie potrafiło spać. Trzema mu pomóc się tego nauczyć. Zgłaszają sie do mnie mamy 6-latków, które nadal mają problemy z przesypianiem całych nocy. Chcesz nie spać aż tyle czasu?

"Moje dziecko ma 1,5-2 miesiące. Czy jest sens teraz dołączać?"

Program będzie dostosowany do dzieci w różnym wieku. I tak jest sens dołączyć, gdy dziecko ma 2 miesiące, bo masz aż 12 miesięcy dostępu do nagrań. A poza tym dowiesz się, jaki błędów nie popełniać do regresu 4 miesiąca życia. Tak jak zębów nie myjesz dopiero jak są dziurawe, tak warto zapobiegać niewłaściwym nawykom do snu, by potem było łatwiej. 

Jeśli wiesz, co masz robić - działasz z entuzjazmem, bo efekty nakręcają do kolejnej pracy.

Jeśli kroczysz po omacku - podsycasz frustrację, bo efektu nie widzisz.

Niech szansa na lepszy sen nie przejdzie Ci koło nosa. Jeśli masz dosyć testowania na własnym dziecku i chcesz się wysypiać, chcesz skrócić czas zasypiania i być uśmiechniętą i szczęśliwą mamą, to chodź ze mną. Pomogę i Tobie.

Gwarancja satysfakcji

Jeśli nadal zastanawiasz się czy ten program jest dla Ciebie (choć mam nadzieję, że nie), to zawrzyjmy umowę.

Jeśli po I tygodniu uznasz, że ten program nie jest dla Ciebie to zwracam inwestycję. Całą. 

Wystarczy, że napiszesz do mnie maila do 28 maja, a ja wykonuję przelew zwrotny.

Deal?

Płatność

Zapłacisz bezpiecznie szybkim przelewem, BLIK lub przelewem tradycyjnym. Bezpieczeństwo płatności gwarantuje paynow – bramka płatnicza mBANK.

obsługiwane płatności:
akademia-snu-mis-bez-tla